Bravúros Vásárhelyi szereplés az NB II-ben

Az idei szezonban először fordult elő,hogy a HFC NB II-es bajnokságban szereplő utánpótlás csapatai hibátlanul teljesítsenek egy teljes fordulót.Ezúton gratulálunk minden játékosnak és felkészítő edzőinek egyaránt.
A HFC U19-es és U17-es csapata megyei rangadón a Maros Menti UFC fiataljait fogadták. Mindkét mérkőzés sorsát befolyásolta egy-egy kiállítás a makói oldalon, de ilyen arányban is megérdemelt vásárhelyi győzelmek születtek.

0519_01_hirek

NB II U19, Dél-Kelet csoport 26. forduló
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HFC U19-Maros Menti UFC 7-1(2-1)
HFC:Kovács-Szűcs,Bábi Z.,Oláh(Marton),Kiss-Kása(Buza)-Csoma(Percze),Gyürki(Balog)-Galló(Forgó),Darida,Hauk(Percze)-Dudás(Kispál)
Edző:Rostás Károly
HFC gólszerzők:Galló 2,Hauk,Csoma,Dudás,Szűcs,Kispál
Kiállítva:Megyesi(Maros Menti UFC)

NB II U17, Dél-Kelet csoport 26. forduló
HFC U17- Maros Menti UFC 12-0(6-0)
HFC:Nagy M.-Bürgés,Dér(Bíró),Kovács G.(Nagy D.),Ambruzs(Katona)-Siber(Rau),Szőke(Bábi E.),Fodor(Pap)-Gyüre(Szabó),Mohácsi,Barta
Edző:Bacsa Zsolt
HFC gólszerzők:Mohácsi 6,Gyüre 2,Szabó,Bürgés,Barta
Kiállítva:Halupka(Maros Menti UFC)

Az U18-as és U16-os együttes a múlt heti győzelmek után ezúttal a Gyulai Termál korosztályos csapatai ellen léptek pályára. Az U18-as csapat Mohácsi Ozmin két góljának köszönhetően magabiztos győzelmet aratott.

Gyula Termál FC Sporttelep
Gyulai Termál FC-HFC U18 0-3(0-0)
HFC:Dobó(Nagy T.)-Bürgés,Nagy D,Bíró,Balog-Szőke,,Siber,Visnyei(Törjék)-Ökrös,Forgó-Mohácsi
Edző:Vinnai István
HFC gólszerző:Mohácsi 2,Szőke

Az U16-os csapat küzdelmes mérkőzésen megérdemelt győzelmet ünnepelhetett Gyulán Rau Gergőnek köszönhetően.

Gyulai Termál FC-HFC U16 0-1(0-0)
HFC:Nagy Abonyi-Péter,Rácz,Almási,Bíró-Pintér,Tejes(Fehér)-Jakus,Tapiska,Rác Szabó-Rau
Edző:Jenei Péter
HFC gólszerző:Rau

A HFC U15-ös csapatára rendkívül fontos találkozó várt az élmezőnybe ragadás szempontjából. A Mezőberény fiataljai ellen kötelező volt a győzelem megszerzése, hogy a dobogóért folytatott harcban tartsák a lépést az ellenfelekkel Dezső Ferenc tanítványai.
Az első félidei gyengébb játék után, a második játékrészben beindult a hazai henger és Győrfi Dominik valamint Izsold Dániel góljainak köszönhetően szép győzelmet arattak.

NB II U15, Dél-Kelet csoport 21. forduló
HFC U15-Berényi Gyermek FC 5-1(1-1)
HFC:Tóth-Pomozi,Friedl,Siber,Marjai(Pap D.)-Hodonicki,Körömi(Faragó)-Szőke(Prozlik),Masa(Izsold),Gaudi(Rostás)-Győrfi
Edző:Dezső Ferenc
HFC gólszerző:Győrfi,Izsold 2-2,Friedl

A HFC U14-es csapata ismét gólzáporos győzelmet aratott, ezúttal a Berényi Gyermek FC ellen. Ezen a találkozón nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Major Ernő egymaga 13 gólig jutott, míg a vásárhelyi csapat 25 gólig.

NB II U14, Dél-Kelet csoport 21. forduló
HFC U14 –Berényi Gyermek FC 25-0(13-0)
HFC:Tóth-Török(Nagy A.),Pacskó(Pap Cs.),Bereczki,Bihari,-Kovács,Babcsán(Nagy M.)-Becsek,Bodó(Palásti),Szántai-Major
Megbízott edző:Bacsa Zsolt
HFC gólszerző:Major 13,Becsek 3,Babcsán,Bodó,Bihari 2-2,Szántai,Török,Gábor(öngól)