Házi rangadók az NB II-ben

Az NB II-es bajnokság Dél-Kelet csoportjának 28.fordulójában házi rangadók kerültek megrendezésre a városi stadionban.A ballagások miatt előrehozott mérkőzéseken érvényesült a papírforma és mindkét korosztályban az idősebb csapatok győzedelmeskedtek.

0428_01_hirek

NB II U19,Dél-Kelet csoport 28. forduló
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HFC U19-HFC U18 13-5(8-1)
HFC:Kis-Szűcs Sz.,Oláh,Bábi Z.,Kiss-Kása,-Gyürki,Csoma-Kispál(Németh),Darida,Hauk(Buza)-Galló(Percze)
Edző:Rostás Károly
HFC:Nagy M.-Nagy T.,Nagy D.,Ökrös,Dobó(Szögi)-Pap,Balog,-Visnyei,Forgó,Katona-Szabó
Edző:Vinnai István
HFC gólszerzők:Gyürki 4,Galló 3,Darida 2,Csoma,Hauk,Percze,Kiss-Kása illetve Katona 3,Forgó,Szabó

NB II U17,Dél-Kelet csoport 28. forduló
HFC U17-HFC U16 9-2(5-2)
HFC:Nagy M.-Jankelic,Kovács G.,Bíró(Dér),Bürgés-Siber,Szőke,Bábi E.-Gyüre,Barta(Fodor),Kovács L.
Edző:Bacsa Zsolt
HFC:Nagy Abonyi-Lakatos(Víg),Péter,Rácz,Almási-Bíró,Jakus-Pintér(Fehér),Tapiska,Tejes-Rau
Edző:Jenei Péter
HFC gólszerzők:Bábi E.,Kovács L.,Szőke 2-2,Gyüre,Dér,Barta illetve Tapiska,Pintér