A Pénzügyőr otthonába látogatunk

A hétvégén a negyedik fordulót rendezik az NB III Közép csoportjában. Felnőtt csapatunk a Pénzügyőr ellen játszik, szombaton 17:30-tól.

1 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség. Így áll a szombati derbi mindkét résztvevője, a Pénzügyőr és a Hódmezővásárhelyi FC is.

0825_hirek

Ennek ellenére nem vár könnyű mérkőzés a mienkre, hiszen a Pénzügyőr masszív és erős csapat. Az elmúlt szezonban az NB III Közép csoportjában az ötödik helyet szerezték meg.

A két csapat akkor szeptemberben találkozott a fővárosban. 1-0-ra győzött a Pénzügyőr. Áprilisban viszont a vásárhelyi városi stadionban pontosztozkodás történt. A vezetést Bartyik Norbert góljával a HFC szerezte meg, néhány percen belül azonban egyenlíteni tudott az ellenfél, a vége pedig maradt az 1-1.

A mérkőzést szombaton 17:30-tól rendezik, Budapesten.