Tartalékos összetételben is jól játszott az U19

Az elmúlt hétvégén a megyei harmadosztályban szereplő Mártély SK-val mérkőzött a Hódmezővásárhelyi FC U19-es csapata. Bacsa Zsolt és Vinnai István tanítványai jó mérkőzést játszottak és végül 8-3-as győzelmet arattak.

Sok gólt és szép vásárhelyi játékot hozott a találkozó, annak ellenére is, hogy az edzők kissé tartalékos összeállításban küldték pályára az övéiket. Mindkét félidőben 4-4 gólt szereztek a kék-sárgák, Masa Bence triplázni tudott.

A második játékrész kissé szorosabbra sikerült, ekkor már a Mártély is bevette Kandó kapuját.

Felkészülési mérkőzésen

HFC U19 – Mártély SK 8-3 (4-0)

HFC: Kandó – Rác Szabó, Pálinkó, Gyuris, Rau, – Perpauer, Mohácsi, Surján, – Győrfi, Dékány, Masa
Csere: Pap, Almási, Fehér, Pomozi, Marjai
Edző: Bacsa, Vinnai

Gólszerzők: Masa (3), Pap (2), Győrfi (2), Mohácsi, Dékány

Jók: Mohácsi, Masa, Perpauer

Nyilatkozat: „Megérdemelt győzelmet arattunk, sok gólt sikerült lőni még így tartalékos összetételben is. A mérkőzés kiválóan szolgálta a felkészülést a márciusi bajnoki rajtra.”