HFC U19: Hamar eldőlt a pontok sorsa

November 7-én az Orosházával játszott bajnoki meccset a III. osztályban szereplő U19-es csapatunk. A Bacsa-Vinnai tanítványok kitettek magukért, könnyedén tartották itthon a pontokat.

Nem kellett sokat várni a gólgyári kapunyitásra – alig 10 perc után Kecskeméti László gólja adta meg az alaphangulatot. Nem is csak a meccsnek, hanem saját magának is, hiszen játékosunk végül hat gólig jutott.

Egy újabb Kecskeméti találatnak  és Gaudi Ádám valamint Almási Miklós góljainak köszönhetően 20 perc után 4-0 volt az eredmény, de Rostás és Kecskeméti harmadik gólja még az első játékrész krónikájához tartozik.

Nyitott kérdést a fordulás után sem hagyott a gárda. Kecskeméti mellett Friedl Máté és Faragó János is góllal vette ki a részét a győzelemből.

MLSZ U19 III. osztály, Dél-keleti csoport, 9. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – OMTK-ULE 1913 11-0 (6-0)

HFC: Nagy Abonyi, Surján, Rostás, Gaudi, Kecskeméti, Győrfi, Rác Szabó, Friedl, Rau, Almási M., Perpauer
Csere: Dékány, Faragó, Jakus, Almási Á., Marjai, Fehér
Edző: Bacsa Zsolt, Vinnai István

OMTK: Marunák, Kichler, Birkás, Farkas, Buczku, Bogár, Tóth, Kasza, Lestyán, Györgyi, Jónás
Csere: Téglás, Lászik
Edző: Elekes Károly

Gólszerző: Kecskeméti (6), Gaudi, Almási M., Rostás, Friedl, Faragó

Nyilatkozat: „Erős összeállításban tudtunk játszani. Meg is látszott az eredményen.”