Gyorsan eldöntötte a pontok sorsát a Szent Mihály

A hétvégén utolsó őszi mérkőzését játszotta a női U18-as bajnokságban szereplő csapatunk. Fiataljaink a Szent Mihályt fogadták.

Meglehetősen rosszul kezdődött a találkozó lányaink számára. Bő 5 perc alatt már kétgólos volt a hátrányunk, ráadásul a harmadik gólt is a vendégek tudták megszerezni. A HFC-s lányok ugyan küzdöttek, de nem sikerült a tervezett mértékben megnehezíteniük a jóerőkből álló Szent Mihály dolgát.

A lányok számára az őszi szezon véget ért, a gárda a 13 csapatos bajnokság 10. helyén zárt, 10 pontot sikerült összegyűjteni az őszi meccsek során.

Csongrád megyei Női U18, 13. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – Szent Mihály 0-3 (0-3)

HFC: Schneider, Balog, Albert Zs., Horváth, Pap, Nánási, Csala, Klézli, Tóth
Csere: Dobsa, Varga B. K., Albert J., Varga B.
Edző: Mucsi Dénes

Szent Mihály: Kelemen, Bóka, Kalocsay, Kis, Kugler, Lovászi, Soós, Őrhalmi, Nagy

Gólszerző: Lovászi, Kugler, Kalocsay

Nyilatkozat: „Egy technikailag nagyon képzett játékosokból álló csapatnak szerettük volna megnehezíteni a dolgát, akik meg kell jegyeznem nagyon sportszerűek voltak. Az első 10 percet leszámítva sikerült is, sajnos akkor már kétgólos hátrányban voltunk. Nincs semmi probléma, minden mérkőzésből tanulunk. Véget ért az őszi szezon. A csapat nagy része 3 hónap alatt 16-18 mérkőzést játszott le, most kicsit pihenősebb időszak jön. Remélem, tavaszra tudunk változtatni a felfogásunkon, felvállalni a bátor kispasszos játékot a pálya bármely területén.