Gyorsgólokkal nyert a HFC U12

Második győzelmét szerezte az U12-es I. osztályú bajnokságban csapatunk. Klemm Ákos mesterhármast vágott, végül 5-0-ra vertük a Kiskunhalast.

Nem alakult könnyen U12-es csapatunk számára a bajnokság őszi fele. A gárda azonban igazi örömfocival és remek játékkal rukkolt elő a Kiskunhalas ellen. Tényleg csak perceket kellett várni arra, hogy kétgólos előnybe kerüljenek a mieink, az első félóra végére pedig már úgy tűnt el is dőlt a pontok sorsa, 4-0 volt az eredmény.

Azonban ez még nem a vége volt, Klemm Ákos a fordulás után megszerezte csapata ötödik, saját maga harmadik gólját, így simán jött a három pont az őszi szezon utolsó meccsén.

Csapatunk így a 13 fős mezőny 10. helyét szerezte meg, a fiúk hét pontot gyűjtöttek a szezon során.

U12 I. osztály, Dél-keleti csoport, 13. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – Kiskunhalas Szilády RFC 5-0 (4-0)

HFC: Kalmár, Czifra, Füzesi, Knapecz Gy., Gyapjas, Knapecz G., Czeroczki, Klemm, Herczeg
Csere: Nagy, Hajduk
Edző: Marton Bence

Kiskunhalas: Acsai, Supka, Hajma, Kuklis, Friebert, Vata, Tompa, Ficsór, Várszegi
Csere: Szili, Lakos, Szakál, Csapi
Edző: Dervaderics Gábor

Gólszerző: Klemm (3), Herczeg, Knapecz G.

Nyilatkozat: „Gratulálok a srácoknak a győzelemhez, így mehetünk majd pihenőre. Játékban végre azt hoztuk, amit valóban tudunk. Köszönöm a srácok féléves munkáját és a szülők támogatását.”