Közönségszórakoztató meccsen ütöttük ki a Békéscsabát

A HFC III. osztályban érdekelt U19-es csapata a Békéscsabát fogadta a bajnokság őszi felének utolsó előtti meccsén. A Bacsa-Vinnai tanítványok több mint 10 gólt vágva nyertek.

Szeptember elején 3-0-ra a Békéscsaba nyerte a két együttes csörtéjét. A revans azonban a november végi találkozón összejött a HFC-nek. Alig félóra játék után már néggyel mentek a vásárhelyiek és a 45. perc végére már hétnél tartott a csapat.

A lendület pedig a fordulás után is kitartott, végül 11-1 arányban győzött a HFC U19-es csapata, játékosaink közül többen is dupláztak.

MLSZ U19 III. osztály, Dél-keleti csoport, 12. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – Békéscsaba UFC 11-1 (7-0)

HFC: Nagy Abonyi, Siber J., Surján, Gaudi, Rostás, Rác Szabó, Kecskeméti, Győrfi, Friedl, Rau, Perpauer
Csere: Pomozi, Almási Á., Faragó, Fehér, Almási M., Marjai
Edző: Bacsa Zsolt, Vinnai István

BUFC: Rigler, Sinkó, Kukla, Friderikusz, Ökrös, Czernó, Keresztesi, Kardos, Sebestyén, Kondor, Bús
Csere: Hajdú, Baksai
Edző: Szenti Zoltán

Gólszerző: Siber J. (2), Gaudi (2), Rostás (2), Perpauer (2), Kecskeméti, Győrfi, Pomozi

Nyilatkozat: „Közönségszórakoztató első félidőt produkált a csapat. A második félidőben még tovább tudtuk növelni a különbséget, és jó alaposan visszavágtunk a csabai vereségért. Gratulálok a csapatnak!”