Felemás meccsek az Orosháza ellen

U17-es és U19-es csapataink is az Orosházával mérkőztek az elmúlt héten.

Az U17-esek eddigi találkozóin rendre az Orosháza tudott érvényesülni. Ősszel 2-0-ra, áprilisban pedig 9-2-re nyertek ellenünk. A mostani találkozón is ők szerezték a vezetőgólt, ám Pacskó Szabolcs a játékrész derekán válaszolni tudott. A hajrára viszont mégis 2 gólos előnnyel a vendégek fordulhattak.

A fordulás után igyekeztünk zárkózni, ami gólban is megnyilvánult, de az Orosháza visszaállította a különbséget, egészen a 73. percig, amikor újabb találattal 3-4-re módosítottuk az állást. A hátralévő időben viszont a maradék egy gólt már nem sikerült semmissé tenni, így a szezonbeli harmadik találkozón is az Orosháza szerezte meg a három pontot.

MLSZ U17 III. osztály, Dél-keleti csoport, 27. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – OMTK-ULE 1913 3-4 (1-3)

HFC: Kekezovic, Bereczki, Virág, Nagy, Papp, Babcsán, Pacskó, Árgyelán, Tóth, Szabó, Szőke
Csere: Borbás, Restás, Légrádi
Edző: Dezső Ferenc

Vásárhelyi gólszerző: Pacskó, Árgyelán, Légrádi

Az U19-esek eddigi meccsein a fentiekhez képest pont pepitában teljesültek. Nagyarányú vásárhelyi győzelmek (11-0 és 7-0) volt a korábbi összecsapásokon. Most azonban a végeredményt illetően szorosabbra sikerült a csörte, igaz a három pont nem forgott igazán veszélyben. Marjai Imre és Rau Gergő góljaival sikerült 2-1-re nyerni.