HFC U14 B: Jól kezdődött, de pont nélkül végződött a Szentes elleni csata

Kiválóan indult a Szentes elleni U14-es megyei meccsünk, ám végül kicsúszott a kezünkből a győzelem.

Gólokban gazdag meccset játszottak a fiatalok, ahol 20 perc után kettővel a mieink vezettek, Patócs Gábor és Szombathelyi Béla Ruben talált be. Ezt követően szépítettek a hazaiak, majd újabb vásárhelyi gól következett, végül 3-2-nél jött a félidő, az előny nálunk volt.

A fordulás után viszont a Szentes játszott jobban, többet hibáztunk, ezeket pedig kíméletlenül kihasználta ellenfelünk, végül 5-3 arányban ők tudtak nyerni.

Csongrád megyei U14 „Piros”, 4. forduló

Szentesi Kinizsi – Hódmezővásárhelyi FC U14 B

HFC: Solymossy, Vass, Török, Szombathelyi, Patócs R., Patócs G., Márki, Varga, Szirbik
Csere: Nagy N. M., Bereczki, Nagy K., Józsa, Tamási, Huszka
Edző: Horváth Zoltán

Vásárhelyi gólszerzők: Patócs G. (2), Szombathelyi

Nyilatkozat: „Sajnos komoly egyéni hibák után kiengedtük a kezünkből a győzelmet. Ennek ellenére fejlődünk csapat szinten, aminek örülök.”

Author: Szeri Csaba