HFC U17: A Kecskemét ellen sem tört meg a jég

Nem sikerült meglepetést okozni az U17-es regionális bajnokságban a Kecskemét ellen.

Ősszel nagyarányú vereséget szenvedett U17-es csapatunk a regionális bajnokságban a Kecskeméttől. Ez alkalommal szorosabb mérkőzést sikerült vívni a Bács-Kiskun megyeiekkel, azonban a győzelemre ez alkalommal sem volt esélyünk.

Félóráig sikerült tartani magunkat, ezt követően viszont gyorsan 2-0-ra módosították az állást a vendégek, majd a fordulás után növelték is fórjukat. Az utolsó percben Rózsa Egon gólja szépítést ért, de pontot sajnos nem.

MLSZ Regionális U17, Dél-keleti csoport, 23. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – Mercedes KLC 1-3 (0-2)

HFC: Ciortea, Németh, Mucsi, Balázs, Késmárki, Rózsa, Szántó, Vass, Tatár, Nagy, Schneider
Csere: Orovecz, Tóth, Szabó
Edző: Dezső Ferenc

Vásárhelyi gólszerző: Rózsa

Nyilatkozat: „Az őszi nagy különbségű vereség után bizonyítottuk, hogy tovább fejlődtünk, mert a jó erőkből álló ellenfelünkkel felvettük a kesztyűt és bár két egyéni hiba eldöntötte a mérkőzést, különösen a második félidei játékunkkal, amely 1:1 lett, felnőttünk melléjük!”

Fotó: archív