HFC II. döntetlen hazai pályán

A Csongrád megyei II. osztály 21. fordulójában a HFC II. csapata a Deszk SC csapatát fogadta a városi stadionban.

Football or soccer ball at the kickoff of a game - outdoors

A „kisvásárhely” a megszokott módon többet birtokolta a labdát, de a vendégek jól szervezett védelmével valamint kulturált játékával nem tudtak mit kezdeni a vásárhelyi fiúk. Az első játékrészben Varga Róbert góljával sikerült megszerezni a vezetést(1-0), de két perccel később jött az egyenlítés Gallai révén(1-1). A 42.perceben egy végletekig kijátszott hazai támadás után Bartyik Roland helyezett a vendégek kapujába(2-1).
A második félidőben a játék képe nem változott, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani a hazai támadók. Az 58.percebn szabadrúgáshoz jutottak a vendégek és Szentmártoni állt a labda mögé, aki az elmélázó hazai sorfal, valamint a sorfalat gondosan állító Szatmári mellett a kapuba helyezett(2-2). Az utolsó negyedórában Dudás előtt még adódott lehetőség a győzelem megszerzésére, de nem sikerült élni a kínálkozó lehetőségekkel.