HFC II: Váratlan vereség a Dorozsmától

A Csongrád megyei II.osztály 23. fordulójában a hétközi kupamecssen a megyei I.osztályú Algyőt búcsúztató Kiskundorozsma látogatott Vásárhelyre.
Az első félidőt jól kezdték a hazaiak,előbb Grezsa, majd Mihállfy vette be Udvari kapuját,így negyedóra játék után két gól volt az előny.(2-0)A vendégek nem adták fel és a félidő közepén Illés góljával összejött a szépítés is.(2-1)
A második félidőt álmosan kezdték a vásárhelyi fiúk és ez meg is bosszulta magát.Dorozsmai oldalon Ottlik,majd Illés talált Szatmári kaujába megfordítva ezzel az állást.(2-3)Az utolsó előtti percben még Katona is betalált büntetőböl kialakítva ezzel a végeredményt.(2-4)

0529_01_hirek

HFC II.–Kiskundorozsma 2–4 (2–1)
Hódmezővásárhely, 100 néző. Vezette: Fodor Lajos(Burzon, Gera).
HFC II.:Szatmári–Balázs(Pap),Fekete,Brizik-Bodrogi,Berta,Varga,Bartyik(Vaits),Német(Huszár),Grezsa,Forgó,Mihálffy
Edző:Vinnai István
Kiskundorozsma:Udvari–Farkas F.,Kiss(Molnár B.),Makai,Molnár K.,Katona(Kozma),Marjanucz,Farkas Á.,Géczi,Orosházi(Ottlik),Illés (Fekete)
Edző:Fazekas István
Gólszerzők:Grezsa,Mihálffy, ill.Illés(2),Ottlik,Katona(11-esből)
Kiállítva:Varga
Vinnai István:”Döntetlenszagú mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.”

Fazekas István:”Szerencsés időszakunkban találkoztunk a megye kettő meghatározó csapatával, pont az Algyő elleni kupasiker után. Az első 20 perc után sikerült rendezni a sorokat. A felfogásunk változtatása eredményt hozott, a játékosok akaratához és teljesítményéhez gratulálok, a nagybetűs csapat érdeme ez a siker.”