Egy győzelem, egy vereség csütörtökön

Az országos NB II-es bajnokságban szereplő korosztályos csapataink a DAFC gárdáját fogadták csütörtökön a városi stadionban. Az U14-esek sikerrel vették az akadályt. Az U15-ös csapat számára azonban ez alkalommal nem sikerült a pontszerzés.

A napot az U14-esek kezdték. A gólokért csütörtökön is Szombathelyi Brúnó felelt, aki alig 20 perc játék után talált be először. A fordulás után azonban hamar duplázott, majd triplázott. Ezzel már 13 gólos az idei szezonban.

A harmadik gólja után szépíteni tudott ugyan a DAFC, a végeredmény azonban Dombi Árpád góljával alakult ki. 4-1 lett a vége.

Országos U14 II. osztály Dél-Kelet

Hódmezővásárhelyi FC – DAFC Szeged 4-1 (1-0)

HFC: Pallagi, Csuka, Németh, Pap, Borbás, Nagy, Tóth, Virág, Gulyás, Szombathelyi, Légrádi
Csere: Dombi, Székely, Balog, Kovács, Polyák, Paku Vezetőedző: Dezső Ferenc

DAFC: Nagy, Pósa, Teschner, Tóth, Zergényi, Mádi, Ilyés, Himer, Földvári, Dávid, Fenyvessy
Csere: Riczó, Szakál, Szeberényi, Csipai, Ágoston, Rovó, Baranyi Vezetőedző: Horváth Martin

Gólszerzők: Szombathelyi (3), Dombi illetve Himer

A csapat jelenleg a hatodik helyen áll a tabellán 11 ponttal.

Az U15-ös mérkőzésen azonban vendéggyőzelem született. Az első félidőben gyűrték egymást a csapatok, de egyik oldalon sem született gól. A fordulás után pedig Terjéki megszerezte a vezetést a szegedieknek. Mint kiderült ezzel a végeredmény is kialakult. Így sajnos ez alkalommal elmaradt a HFC-s pontszerzés.