Meglepett bennünket a Szőreg

Sok gólos is igazán izgalmas mérkőzést vívtak a megyei I. osztályban szereplő labdarúgóink a Szőreg ellen. Ismét bebizonyosodott, hogy a kötelezőgyőzelmeket a legnehezebb megszerezni. Sajnos pontok nélkül maradtunk.

A legutóbbi bajnoki mérkőzésünkön az UTC tudott meglepni bennünket a megyében, de erősen bíztunk abban, hogy a sereghajtó Szőreg elleni javítani tudunk. A hazaiak azonban másként gondolták, a cseresor nélkül utazó csapatunk kikapott.

Úgy tűnt jól alakul a meccs. Babolek Zoltán 5 perc után gólt szerzett, a félidő derekán pedig Varga Róbert is hozzátette ehhez saját találatát.

A hazai csapat azonban nem adta fel. Bartos Norbert csak hamar szépíteni tudott, majd a félidei hajrában már 2-2 volt az állás, miután Maslac Michael is beköszönt. Izgalmas csatát ígért a folytatás.

A fordulás után Bartyik Roland góljával ismét nálunk volt az előny, alig 10 percen belül viszont Mityók Tamás újfent egalizált, a lefújás előtti percekben pedig fordítani is tudott a Szőreg. Néma Dávid volt a gólszerző.

Igyekeztünk, de ez most nem volt elég, a következő fordulóban hazai pályán a Sándorfalva ellen javíthatunk.