Dukai mesternégyes az Üllés ellen

Az Üllés ellen vívta soron következő bajnoki mérkőzését a megyei élvonalban szereplő U19-es vásárhelyi csapat. A fiúk ez alkalommal hat gólig jutottak.

A szokásosnál nehezebben indult az Üllés elleni csörte a vásárhelyiek számára. Bacsa Zsolt és Vinnai István tanítványai ugyanis a félidő derekán gólt kaptak és ezzel a hazai pályán játszó Üllés került előnybe. Elveszve azonban semmi sem volt, pláne, hogy Kurgyis László előbb egyenlített, majd Dukai Tamás a vezetést is megszerezte.

A fordulás után pedig egy teljesen más mentalitású csapat futott a gyepre. A vásárhelyiek minden szempontból a házigazda fölé tudtak nőni, ami gólokban is megmutatkozott, Dukai újabb három gólt eresztett meg, de Balogh Krisztián is bevette Vastag kapuját. 6-1 lett a vége ez alkalommal.

U19 megyei I. bajnoki mérkőzés, Üllés

Üllés ISE – HFC 1-6 (1-2)

HFC: Nagy Abonyi – Rákos, Pacskó, Pálinkó (Paku), Balog – Trepák, Nagy A., Nagy R.(Nagy D.) – Dukai, Marton, Kurgyis

Edzők: Bacsa Zsolt és Vinnai István

Vásárhelyi gólszerzők: Dukai (4), Kurgyis, Balo

Nyilatkozat: „Az első félidőben kicsit ránk ijesztett az Üllés, de rendeztük a sorokat és papírforma győzelmet arattunk.”

Author: Szeri Csaba