NB III: Nem bírtunk a Dunaújvárossal

A Dunaújváros ellen sikerült ugyan megtörnünk a gólcsendünket, a győzelemhez viszont ez is kevés volt.

A papírforma alapján a Dunaújváros számított az esélyesnek a vasárnap NB III-as meccsen, ám nem feltartott kézzel érkeztek a mieink sem a villanyfényes mérkőzésre. Ennek ellenére a hazaiak hamar szervírozták a fekete levest. Alig 5 perc után már két góllal vezettek – igaz a játékrész derekán úgy tűnt talán nincs minden veszve – Huszár Gergő tudott szépíteni.

Az örömre azonban nem sokáig hagytak időt a hazaiak, alig 10 perc alatt újabb két gólt hintettek – ebből egyet meglehetősen lesgyanús szituációban, amire Besztercei Attila egyszer tudott válaszolni. Puskaporosra sikeredett az első játékrész, 4-2 állt az eredményjelzőn.

A fordulás utáni percekben egy kis gólcsend következett, ám a hajrára Mundi Roland megtalált a góllövő cipőjét és duplájával beállította a 6-2-es végeredményt.