Gólgazdag meccseket játszottunk a Gyulával

Hódmezővásárhelyen folytatódott az U17-es és U19-es csapataink számára a bajnokság. Mindkét korosztály sokgólos meccset játszott a gyulaiakkal.

Jobban az idősebbek örülhettek, hiszen ők javarészt már az első félidőben eldöntötték a három pont sorsát. 10 perc után kettővel mentünk, nem sokkal a 20. perc után pedig már 5-0 volt az eredmény. Ez alkalommal szép játékkal rukkoltak elő a srácok és egy percig nem volt kérdés, hogy a végén merre billen majd a mérleg nyelve.

Hódmezővásárhelyi FC – Gyulasport Nonprofit Kft. 8-2 (6-0)
MLSZ U19 III. osztály, Dél-keleti csoport

HFC: Faragó, Babcsán, Árgyelán, Győrfi, Almási, Kekezovic, Friedl, Nagy A., Paku, Kelemen, Rostás
Csere: Pacskó, Szabó, Marjai
Edző: Rostás Károly

Vásárhelyi gólszerzők: Almási (3), Győrfi (2), Paku (2), Rostás

Nyilatkozat: „Javuló játékkal, megérdemelt három pontot szereztünk. ”

A fiatalabbak meccsén sem volt hiány gólokból, igaz itt az arányok már kicsit másként alakultak. A vendégek szereztek vezetést, ám néhány perc múlva Papp Milán révén jött a válaszunk, mégis a Gyula fordulhatott előnnyel.

A fordulást újabb egyenlítés követte, ám azután belehúzott a vendég együttes és inkább ők jeleskedtek a gólszerzésben. A hajrában ugyan mi is magunkra találtunk, de a háromgólos hátrányból csak kettőt sikerült ledolgoznunk, így pont nélkül maradtunk.

Hódmezővásárhelyi FC – Gyulasport Nonprofit Kft. 4-5 (1-2)
MLSZ U17 III. osztály, Dél-keleti csoport

HFC: Tóth, Balázs, Pap, Mucsi, Virág, Papp, Szántó, Tatár, Kovács, Becsek, Szőke
Edző: Dezső Ferenc

Vásárhelyi gólszerzők: Papp (2), Virág, Becsek