Parádés győzelmet aratott a HFC U19

Hazai pályán igazán kitettek magukért a fiúk, Bánfi Edvin tanítványai magabiztos győzelmet arattak.

Az U19-es, III. osztályú bajnokság nehezen indult a HFC számára, hiszen a Szolnok otthonában vereséget szenvedtünk, ám annál nagyobb elánnal készültek a srácok a hazai pályás bemutatkozásra. A DAFC Szeged ellen esélyeshez méltó módon kezdtünk, hiszen alig negyedórányi játék után már 3-0 volt az eredmény, sorrendben Bereczki, Nagy és Pacskó is betalált. Megállás pedig ezt követően sem volt, a félidő végére 7 góllal mentünk.

A fordulás után tovább folytattuk a gólgyártást, az ekkora már emberhátrányba kerülő vendégek ellen, Becsek Bendegúz öt gólig jutott, a csapat pedig összesen 13-at vágott.

MLSZ U19 III. osztály, Dél-keleti csoport, 2. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – DAFC Szeged 13-0 (7-0)

HFC: Kekezovic, Bereczki, Pacskó, Virág, Papp, Babcsán, Paku, Légrádi, Becsek, Nagy, Szőke
Csere: Ciortea, Pap, Árgyelán, Bogdánovits, Szabó, Kovács
Edző: Bánfi Edvin

Gólszerzők: Becsek (5), Kovács (2), Bereczki (2), Nagy, Babcsán, Pacskó, Árgyelán

Nyilatkozat: „A mérkőzés folyamán végig nagyszerűen játszottunk. Mind támadásban, mind védekezésben felülmúltuk az ellenfelünket, rengeteg gólhelyzetet alakítottunk ki és be is tudtuk fejezni igen jó százalékban a támadásainkat. Gratulálok a csapatnak!”