10 gólos siker a Szentes ellen

Szerda este a Szentesi Kinizsivel játszott felkészülési mérkőzést a HFC NB III-ra hangoló felnőtt csapata.

A Csomád elleni, szombati gyakorlást követően a Hódmezővásárhelyi FC heti edzésmunkáját a Szentesi Kinizsi elleni edzőmérkőzés törte meg. A HFC keretében a héten változások is történtek: Pleszkán Tibor nem Hódmezővásárhelyen kezdi meg a tavaszt, azonban Váradi Ádám Békéscsabáról és Kemény Oszkár Szerbiából csatlakozott a kerethez.

A Kurca-partiak elleni mérkőzés biztos vásárhelyi sikert hozott, támadásban és védekezésben is jól játszottak a kék-sárgák az alacsonyabb osztályú ellenféllel szemben, mindkét félidőben 5-5 gólt szerezve, a szünet után sorcserével.

Felkészülési mérkőzésen

Hódmezővásárhelyi FC – Szentesi Kinizsi 10-0 (5-0)
Gólszerzők:
Molnár (4), Gyürki, Mezei, Győrfi, Orovecz, Tapiska, Rostás

1. félidő: Kandó, Rau, Gyürki, Ludánszki, Zahorán, Forró, Gyüre, Orovecz, Mezei, Tapiska, Győrfi
  2. félidő: Weszelovszky, Darida, Pacskó, Ugrai, Nagy A., Katona, Bartyik, Váradi, Rostás, Kemény, Molnár

Vezetőedző: Kandó Róbert

Nyilatkozat: „Elégedett vagyok a mai teljesítménnyel, a rúgott gólok számával, a srácok még csak nem is mozogtak fáradtan, több pörgős támadásunk is volt. Persze a mai mérkőzés végeredményét a helyén kell kezelni. Megyünk tovább, a hétvégén Jánoshalmán játszunk, de azt követően is zsúfolt hetek következnek.”