A korábbi évekhez hasonlóan az idei esztendőben is megrendezésre került a HFC Családi Napja, ahol a hagyományoknak megfelelően ezúttal is Apuka Focival és közös éremátadó ünnepséggel zárta az évet a Hódmezővásárhelyi Futball Club utánpótlása.
A szülői közösség számára szervezett tornán ezúttal is szép számmal vettek részt csapatok és több egykori labdarúgónk, edzőnk és játékosunk is pályára lépett ezúttal már az Apukák csapatában.
Nagy küzdelmek zajlottak minden pályán, a tavalyi bajnokcsapat, az U12 Apukák csapata ezúttal nem tudta megvédeni címét. A HFC Családi Nap vándorserlegét végül egy magas színvonalú mérkőzésen, nagy küzdelemben az U15 Apukák csapata hódította el, néhány utánpótlás-játékossal kiegészülve.
Gratulálunk minden résztvevőnek, és köszönjük, hogy együtt zárhattuk ezt a szezont!











































